Hydratační

500 ml

chia semínka, limetka, okurek, jablko 

129 Kč
Kategorie: Šťávy
  • zasytí na dlouhou dobu
  • hydratuje
  • podporuje dobrou náladu

Lehounký, zelený fresh , který obsahuje fůru vitamínu C, K a draslík. Chia semínka (superpotravina rostoucí v Andách) mají také obsah omega-3 mastných kyselin, vápníku a vitamínu B. Chia semínka jsou hydrofilní (nasáknou tekutinu a znásobí svůj objem), tím tělo skvěle hydratují a zároveň zajistí pocit sytosti na dlouhou dobu. Jsou vhodnou volbou také při sportech, kdy se pocením dostává z těla velké množství vody. 

 

Tip při hubnutí: Pokud držíte redukční dietu, dejte si tento fresh jako dopolední nebo odpolední svačinku. Fresh vám dodá energii a chia semínka na dlouho zasytí. 

 

Mýtus: "Chia semínka jsou jedním z nejbohatších zdrojů omega-3 mastných kyselin (1 lžička denně stačí pro doporučenou denní dávku)." Chia semínka jsou sice bohatá na omega 3-mastné kyseliny, ale tato rostlinná podoba je pro tělo stravitelná pouze částečně. Doporučujeme tedy vyváženou stravu s chia semínky a dalšími zdroji omega-3.

 

Mýtus: "Chia semínka jako zdravé sypání, jako ostatní semínka nebo oříšky." Chia semínka nasakují a drží okolní tekutinu, pokud je tedy jíte nenasáknutá a bez tekutin, vaše tělo naopak dehydratují (berou tekutinu z vás). 

Zpět do obchodu