Yoga smoothie pro vitalitu

500 ml

maca, arašídové máslo, baby špenát, banán, jablečný fresh

159 Kč
Kategorie: Superfood smoothies

Udělám radost: 

svalům

hormonům

reprodukčním orgánům

 

 

Pokud jste milovníky arašídového másla, toto je rozhodně smoothie pro vás. Kombinace banánu a arašídového másla je ověřená spoustou mlsných jazýčků. Ovšem sušený kořen macy peruánské dostává celý drink na ještě vyšší úroveň. Smoothie je zdrojem energie, vitamínů B a C a je bohaté na komplexní škálu minerálů. Jen vitamínu C obsahuje 3x tolik, co pomeranč a železa 5x tolik, že špenát. Díky arašídovému máslu, banánu a mace dodá energie výrazně více, než jakákoliv jiná smoothie. Pro svou vlastnost doplnit energii a minerály se hodí k vytrvalostním sporům, jako je například běh. 

 

Dobrý sluha, ale zlý pán 

Maca je rostlinka, podobná ředkvičce, která roste v Andách ve výšce 3 - 4 000 m. n. m., roste v extrémně nehostinných podmínkách - aby je přežila, udržuje ve svém kořeni co nejvíc živin. Jedná se o jednu z nejstarších superpotravin, kterou od domorodých obyvatel získali španělští kolonialisté. Jejich vojáci ji s sebou vozili do bitev, jako zdroj síly a energie.

Maca má další silnou vlastnost: velmi účinně stimuluje hormonální produkci a je také silné afrodisiakum. Schopnost macy regulovat hormonální tvorbu má spoustu pozitivních účinků: u žen pomáhá dosáhnout hormonální rovnováhy, bezproblémového cyklu, u žen i mužů pomáhá zvýšit plodnost a opravdu výrazně zvyšuje libido (i praktickou výdrž). A když říkáme výrazně, tak vlastně myslíme hodně hodně hodně výrazně. Její účinky nastoupí v plné síle zhruba během měsíce pravidelné konzumace (ale jemný vliv má od samého počátku). Poté přetrvává, i po vysazení z jídelníčku, klidně 3 měsíce. Má dobrý vliv například u poporodních depresí a nulové touze po intimitě mezi partnery. U single sportovců doporučujeme (naprosto seriózně) zvážit pravidelnou konzumaci.  

 

Alergeny:

5: arašídy

 

Zpět do obchodu