Detox shot

100 ml 

sea moss, spirulina, jitrocel, zázvor, mango, jablko 

65 Kč
Kategorie: Shoty

- hloubkově čistí organismus od toxinů

- léčí zánět v těle 

- léčí chronické nemoci včetně akné a alergií 

 

Silně antioxidační a protizánětlivý shot s vysokým obsahem protizánětlivých látek a minerálů. Obsahuje sea moss (irský mech) v jeho nejvyšší dostupné kvalitě. Má silnou schopnost uzdravovat chronické záněty v těle, včetně léčby hormonálního akné, alergií a ekzému. 

 

Co je to spirulina?

 

Sladkovodní sinice funguje v organismu jako filtr, který do sebe natáhne toxiny a vyloučí je z těla. Obsahem množství antioxidantů a dalších mikroživin (hořčík, draslík, železo, aminokyseliny...) se řadí k nejvýživnějším surovinám na planetě. 

 

Co je to sea moss (irský mech)? 

 

Mořská řasa s extrémně vysokým obsahem minerálů. která má schopnost čistit krev, nastavuje rovnováhu mikrobiomu a hormonů. Díky tomu je to poměrně silná zbraň na přírodní léčbu akné, ekzémů a alergií (a dalších chronických onemocnění těla a pokožky). 

 

Původ superpotravin:

 

Superpotraviny se adaptovaly na život v nehostinných podmínkách jako jsou hory, chladné oceány nebo nedostatek světla. Mnohonásobně posílí svou zásobu živin a produkci antioxidantů, aby těžší podmínky přežily. Proto používáme superpotraviny v kvalitě volného sběru nikoli pěstování. Tím je také podporována nejudržitelnější forma zemědělství a suroviny mají svou nejkvalitnější a nejčistší formě. 

 

Zpět do obchodu