Super green detox

irský mech, spirulina, matcha tea, jitrocel, aloe vera, baby špenát, mango, limetka, banán, jablko 

159 Kč
Kategorie: Superfood smoothies

- detoxikace a očista

- zpomalení stárnutí

- podporuje proces hubnutí

 

Toto je náš zelený zázrak. Vybrali jsme ty nejsilnější superpotraviny a antioxidanty, které mají schopnost vaše tělo pročistit, zbavit všech toxinů, a tím restartovat vaši energii, spalování a celkový well-being.

 

Spirulina - je bohatým zdrojem bílkovin, vitamínů (zejména B-komplexu), minerálů (jako železo, draslík, vápník) a antioxidantů. Funguje jako přirozený filtr: natahuje do sebe škodlivé látky a vyvádí je z těla ven. 

Matcha tea - obsahuje  l-theanin a theofyllin, tyto látky působí na nervovou soustavu a navozují pocit soustředění a energie po dobu až 8 hodin. Zároveň posiluje pamět, hodí se tedy při náročné práci nebo učení. Mango a limetka doplní tělu vitamíny a minerály. Celkově smoothie vede k k zrychlení metabolismu, lepší funkci mozku a stabilní psychické kondici

Jitrocel - čistí krev, prospívá játrům a podporuje metabolismus.

Aloe vera - má zklidňující účinky na pokožku, podporuje hojení ran a hydratuje ji. Má silné regenerační a anti-aging schopnosti. 

Baby špenát - je bohatým zdrojem železa, vápníku a vitamínů, což přispívá k posílení kostí a svalů, zlepšuje krevní oběh a podporuje imunitní systém.

Mango  - ovoce vysoce bohaté na minerály jako je draslík, vápník, hořčík, fosfor, železo, měď a zinek. Tím zajišťuje tělu dostatečnou výživu nejen pro zdraví, ale také pro podporu přirozené krásy: jasné pleti, pevných nehtů a silných vlasů. 

 

Celkově tento drink představuje koncentraci všeho, co podporuje dlouhověkost, zdraví a přirozenou krásu. Zároveň nastaví metabolismus tak, abyste se bez námahy zbavovali tukových zásob. 

Zpět do obchodu