Detox & beauty 1 týden

týdenní kúra pro očistu, výživu a regeneraci organismu

Obsah: 

5 x 100 ml detoxikační shot

5 x 100 ml beauty shot 

650 Kč –15 % 550 Kč
Kategorie: Detoxikace
drinky (6)
650 Kč –15 %

Balíček na 10 dní obsahuje 2 drinky na každý den: 

 

1. Ranní Detoxikační shot 

(sea moss, spirulina, jitrocel, zázvor, mango, jablko )

Obsahuje kombinaci zelených a mořských superfoods (irský mech, spirulina, chlorella, maca peruánská), které se zaměřují na zdraví střev, hormonální rovnováhu, detoxikaci organismu a léčbu zánětů v těle. Porce superfoods v drinku pokrývá celou denní spotřebu, jejich poměrně silná chuť je zjemněna mangem a doplněna zázvorem, který zároveň podpoří metabolizmus. Doporučujeme při chronických onemocnění jako je akné, ekzém, špatné trávení. stres, slabá imunita, špatný spánek. 

 

2. Odpolední drink

(konezym Q10, kolagen*, maliny, jahody, jablko) 

Dodává tělu látky, které zlepšují hydrataci a urychlují regeneraci. Koenzym Q10 je jeden z nejsilnějších antioxidantů, který zpomaluje stárnutí. Tento drink podporuje také zdraví mozku a srdce. Drink je zaměřený na výživu pleti a podporu přirozené krásy. 

 

* lze připravit čistě rostlinnou variantu 

 

Jak kúra probíhá: 

 

Ranní drink je ideální si dát nalačno (ideálně 20 minut před snídaní), aby se živiny a účinné látky mohly co nejlépe vstřebávat. Poté pokračujte s jídelníčkem tak, jak jste zvyklí. Odpolední drink je opět lepší vypít mezi jídly (minimálně hodinu po a 20 minut předem). Drink nedoporučuje pít před spaním (podporuje energii a funkci mozku).  

 

Program je možné opakovat dle potřeby. 

 

Drinky uchovávejte v mrazáku a vytahujte 3 hodiny před konzumací. 

 

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu