Ruby Nektar

500 ml 

maliny, jahody, červená řepa, jablko 

 

139 Kč
Kategorie: Smoothies

- dodá energii

- podporuje tvorbu krvinek 

- vyživuje pleť 

 

Tento ovocný drink je výživovým pokladem. Jahody a maliny jsou bohaté na vitamin C, který je nezbytný pro imunitní systém, zdraví kůže a hojení ran, dále vitaminy skupiny B, důležité pro energetický metabolismus a nervový systém.

Červená řepa je surovina No. 1 pro boj s únavou, vyčerpáním a zimomřivostí.

Jedním z důvodů je obsah nitrátů - molekuly s klíčovou rolí v podpoře krevního oběhu. Rozšiřují krevní cévy, což zlepšuje průtok krve a snižuje krevní tlak. To přináší lepší výdrž při sportu, prokrvuje mozek (odbourává únavu) a končetiny, předchází infarktu. Také je bohatá na železo, které je potřeba pro tvorbu hemoglobinu a červených krvinek, které se starají o okysličení těla. Jeho nedostatek vede k pocitu únavy z neustálého “přidušení” organismu.

Jablko přináší vlákninu,která podporuje čistotu střev a pomáhá v regulaci hladiny cukru v krvi, což je klíčové pro udržení energie během dne. Jablka obsahují vitamin K, který je důležitý pro srážlivost krve, a různé antioxidanty, včetně quercetinu, který pomáhá snižovat zánět a chrání buňky před poškozením volnými radikály.

 

Zpět do obchodu